Моніторинг вирубки лісів

Компанія Drone Agro Service допомагає протидіяти зростаючій вирубці лісів розширивши моніторингові можливості уряду, громадянського суспільства та місцевих землевласників у реальному часі. 

Ми боремось безпосередньо із чотирма ключовими проблемами, які перешкоджають збереженню лісів та управлінню лісовими територіями: 

  1. Брак актуальної інформації по вирубці лісів
  2. Неефективна координація з урядом  щодо того, як використовується інформація про вирубування лісів для впливу на органи державної влади
  3. Низька спроможность перевірки та ідентифікації робочих працівників по вирубці лісів
  4. Незабезпеченість обладнанням лісовпорядників та фахівців, відповідальних за контроль лісового господарства

Головні переваги

Рішення від Drone Agro Service дозволяють за короткий час забезпечити підприємства лісового господарства актуальною просторовою інформацією.

Повітряний моніторинг вирубки лісів із застосуванням дронів надає фахівцям унікальну можливість оцінювати, прогнозувати  й запобігати виникненню можливих незаконних вирубок лісів.

Що Ви отримаєте?

Швидке виявлення вирубок лісу без залучення людських ресурсів та за доступною ціною!

Обирайте найпростіший, швидкий та ефективний спосіб ідентифікації ділянок лісу, які піддалися незаконному знищенню – моніторинг за допомогою дрона.

Знімки з дронів надають інформацію про стан деревного покриву, площі і межі лісу. На підставі цих даних лісові господарства можуть набагато простіше і швидше проводити інвентаризацію природних ресурсів, зупиняти нелегальну вирубку і запобігати поширенню захворювань дерев.