Очищення території від сарани

Компанія Drone Agro Service займається впровадженням рішень для ліквідації сарани за допомогою дронів. 

Сарана є одним із найбільш руйнівних мігруючих шкідників у світі. Вона швидко переміщається та харчується великими об’ємами зеленої рослинності, включаючи різноманітні культури, пасовища та корма. Типовий рій може складатись з 150 мільйонів сарани на квадратний кілометр та пересуватись зі швидкістю 150 км за один день. Один невеличкий рій площею в один квадратний кілометр може з’їсти таку ж кількість їжі за один день, як і 35 000 людей.

Існуючі рішення по ліквідації сарани мають певні обмеження. Для наземної техніки – це низька продуктивність і високі витрати. А для літаків – висока вартість, низька безпека польотів, обмеження злітно-посадкових смуг. Для успішної ліквідації одного рою сарани необхідно 250 літаків або 1800 одиниць с/г техніки. Цифри говорять самі за себе.

Компанія Drone Agro Service пропонує революційні рішення для ліквідації сарани за допомогою дронів, які допоможуть ефективно боротись із шкідниками!

Завдяки низьким затратам і високій продуктивності, дрони використовують різноманітні способи для знищення сарани.

Обласне обприскування

Завдяки низьким витратам на застосування, дрони є придатними для масового використання в сільському господарстві навіть у Африці, Індії та Близькому Сході. У свою чергу, масовий перехід на необмежене застосування для захисту рослин дозволяє в довгостроковій перспективі викорінити спалахи сарани.

Бар’єрне обприскування

Для бар’єрного обприскування дрони застосовуються з урахуванням частки витрат на наземну техніку або літаки. Вони забезпечують абсолютно новий рівень захисту в зонах, що знаходяться під загрозою зникнення. Висока мобільність, незалежність від злітно-посадкових смуг дозволяє значно приблизити обприскування до зграй які наближаються і зберегти більше сільськогосподарських культур.

Обприскування з повітря на повітря

Дрони ідеально підходять для обприскування в повітрі. Завдяки високій швидкості та продуктивності один дрон компанії Drone Agro Service може:

  • Обробити площу 4 га (а це полоса 1500 х 24 х 12 м) за 3-4 хвилини, включаючи зліт, посадку і дозаправку.
  • Розпилити 470 000 м3 інсектициду.
  • Ліквідувати рій сарани в розмірі
    3 750 000 особин та загальною вагою 7500 кг