Cільське господарство

Drone Agro Service – компанія, яка надає послуги для підвищення ефективності роботи аграріїв за допомогою безпілотних рішень – дронів

Внесення азотних добрив

Отримайте максимальний врожай, завдяки азотним добривам!

Внесення органічних і мінеральних добрив – надійний спосіб підвищення родючості грунту і збільшення врожайності культур. Органічні добрива покращують структуру грунту, збільшують кількість гумусу і виробляють довгостроковий позитивний ефект.

Диференційоване внесення азоту дозволяє оптимізувати живлення рослин, заощадити на добривах та знизити хімічне навантаження на грунт.

Внесення гербіцидів

Своєчасна боротьба проти бур’янів!

Отримайте очищену земельну ділянку від бурянів, завдяки внесенню гербіцидів.

Органічне виробництво вимагає розумного підходу до внесення засобів захисту рослин. Розуміючи актуальну ситуацію на полі, компанія Drone Agro Service дає можливість заощадити кошти на внесення засобів захисту рослин і не піддавати зайвому стресу ділянки поля, які не постраждали.

Внесення засобів захисту рослин

Внесення засобів захисту рослин (ЗЗР) за допомогою дронів є більш точним у порівнянні з традиційними способами внесення, дозволяє обробку поля на етапах розвитку, коли доступ наземних обприскувачів неможливий, а також дозволяє точкову обробку вогнищ хвороб.

Послуга внесення засобів захисту рослин (ЗЗР) – це обробка рослин або грунту робочим розчином пестицидів у воді за допомогою дронів

Внесення трихограми

Забезпечите екологічність своєї продукції внесенням трихограми!

Трихограма –  це сімейство комах-паразитів, які відкладають яйця в яйця шкідників сільськогосподарських угідь. Вони знищують широкий діапазон шкідників навіть в недосяжних для хімічної обробки місцях. 

Внесення трихограми скоротить чисельність близько 215 видів шкідників та захистить врожай!

Висадка дерев

Щороку на Землі знищується близько 26 млрд дерев, а висаджується лише 15 млрд. Очевидно, традиційна система посадки дерев неефективна, застаріла та при цьому,  дуже дорога.

Саме тому, компанія Drone Agro Service розробила технологію, яка дозволяє проводити висадку дерев у 10 разів швидше та на 30% дешевше! Компанія об’єднала найсучасніші технології, софт та екологічні науки, щоб оптимізувати традиційні методи висадки дерев та прискорити лісовідновлення!

Очищення території від сарани

Сарана є одним із найбільш руйнівних мігруючих шкідників у світі. Вона швидко переміщається та харчується великими об’ємами зеленої рослинності, включаючи різноманітні культури, пасовища та корма. Типовий рій може складатись з 150 мільйонів сарани на квадратний кілометр та може знищити таку ж кількість їжі за один день.

Компанія Drone Agro Service займається впровадженням технологічних рішень для ліквідації сарани за допомогою дронів, які допоможуть ефективно боротись із шкідниками!

Внесення златоглазки

Екологічно чисте знищення шкідників!

Златоглазка – один з найефективніших засобів захисту, що застосовуються сьогодні в органічному землеробстві. Личинки златоглазки харчуються яйцями 76 видів шкідників і 11 видів кліщів.

Компанія Drone Agro Service застосовує найефективніші рішення у боротьбі проти шкідників – внесення добрив за допомогою дрона.  Цей метод допоможе захистити баштанниі, овочеві та плодово-ягідні культури. 

Внесення браконіди

Комплексний біологічний захист рослин!

Компанія Drone Agro Service використовує один з перспективних напрямків використання дронів в сільському господарстві — внесення браконіди. Це засіб біологічного захисту рослин, який активно застосовується в сільському господарстві та знищує близько 60 видів шкідників, які вражають злаки, бавовну, овочеві і баштанні культури, а також плодові культури.