Внесення гербіцидів

Органічне виробництво вимагає розумного підходу до внесення засобів захисту рослин. Розуміючи актуальну ситуацію на полі, компанія Drone Agro Service дає можливість заощадити кошти на внесення засобів захисту рослин і не піддавати зайвому стресу ділянки поля, які не постраждали.

Особливість застосування гербіцидів в тому, що потрібно вкрай чітко дотримуватися норм внесення. Якщо перевищити норму – можна завдати шкоди культурі.

Якість хімічної обробки безпосередньо залежить від густоти покриття оброблюваної поверхні робочим розчином. Чим більше крапель досягне своєї мети — тим результативнішим буде хімічна обробка. 

Якщо на рослину потрапляють великі краплі розчину при внесенні саме концентрованих гербіцидів, відбувається опік листка. У нашому випадку дрібні краплі не спричиняють опіків і водночас, у порівнянні із наземним внесенням, на 1 кв. см. листка крапель потрапляє більше.

Як відбувається процес внесення гербіцидів?

Після отримання координат контуру поля, інформації про нього (культура, дата посіву, передбачувані види бур’янів) і бажаної дати сканування, узгоджується індивідуальний план виконання повітряного сканування з урахуванням площі і розташування об’єкта та фази розвитку культури і погоди. Після цього проводиться розпилення гербіцидів за допомогою дрона по заданому маршруту, який коригує висоту польоту і обсяг розчину, забезпечуючи рівномірне покриття всієї площі.

Крім того, дрон здатний обробляти рослини більш точно. Якщо необхідно задати конкретну мету для внесення гербіциду, то потрібно натиснути спеціальну кнопку, коли дрон направляється до місця виконання завдання.

Переваги внесення гербіцидів за допомогою дрона

  • оперативність  – своєчасна боротьба з бур’янами, планові та позапланові обробки по вимозі
  • оптимізація  – максимально раціональне використання гербіцидів
  • ефективність – підвищення ефективності від гербіцидів, точкова обробка рослин в необхідних місцях
  • економія – економія гербіцидів за рахунок точного за точкового внесення