Внесення засобів захисту рослин

Швидкість та якість обробки насаджень

Внесення засобів захисту рослин (ЗЗР) за допомогою дронів є більш точним у порівнянні з традиційними способами внесення, дозволяє обробку поля на етапах розвитку, коли доступ наземних обприскувачів неможливий, а також дозволяє точкову обробку вогнищ хвороб. 

Компанія Drone Agro Service пропонує обробку поля робочим розчином засобів захисту рослин у воді за допомогою дронів.

Як відбувається процес внесення ЗЗР?

Після отримання від замовника координат контуру поля (полів), узгоджується індивідуальний план виконання обробки з урахуванням площі, розташування об’єкта (об’єктів) та погоди. Після цього політна команда виїжджає на об’єкт і проводить обробку поля з дрона.

Середня продуктивність обробки 23-43 га/год, а швидкість руху дрона до 112 км/год на висоті польоту від 30 до 50 см від посівів.

Крім регулярних запланованих обробок ЗЗР, рекомендується проводити обробку з дрона, коли є позапланова необхідність точкової обробки поля, а також коли доступ наземних обприскувачів неможливий.

Ця технологія приваблива для малих та середніх аграріїв, які займаються нішевими культурами з високою маржинальністю. Дронами можна ефективно обробляти фруктові сади, квасолю, хмільники, спаржу, чорницю. При цьому не використовуючи громіздкий обприскувач чи застарілу малу авіацію. 

Обираючи послугу Drone Agro Service ви можете бути впевнені в швидкості та якості обробки насаджень. 

Коригування висоти польоту забезпечує більш щільне покриття та відсутність зон пропуску обробки. Ще однією особливістю дрону є те, що він може обробляти ділянки, недоступні для інших літальних апаратів – розташовані близько до лісу, стовпів ліній електропередач та інших подібних перешкод.

Переваги застосування дрона

Ефективність – форсунки дрона, працюють за принципом сітчастого барабана: дрібні краплі, однорідна хмара, гарантує економію води та влучне попадання розчину в продихи рослин.

Оперативність – планові та позапланові обробки ЗЗР по потребі.

Точність – точкова обробка ЗЗР в необхідних місцях, яка дасть можливість покрити проблемні ділянки посівів без застосування техніки.

Економія – економія ЗЗР за рахунок більш точного внесення.