Висадка дерев

Щороку на Землі знищується близько 26 млрд дерев, а висаджується лише 15 млрд. Очевидно, традиційна система посадки дерев неефективна, застаріла та при цьому,  дуже дорога.

Саме тому, компанія Drone Agro Service розробила технологію, яка дозволяє проводити висадку дерев у 10 разів швидше та на 30% дешевше! Компанія об’єднала найсучасніші технології, софт та екологічні науки, щоб оптимізувати традиційні методи висадки дерев та прискорити лісовідновлення!

Технологія, розроблена компанією, дозволить засівати території швидше, ніж традиційним способом. Метод дозволяє відмовитися від додаткових витрат, які потрібні на вирощування саджанців в розсаднику протягом 12-24 місяців та дозволяє вирощувати сільськогосподарські культури навіть на неродючих грунтах.

Як відбувається процес висадки дерев?

На першому етапі за допомогою системи дронів компанія не просто розсилає дрон з насінням, щоб розвіяти їх над землею, але використовує детальну інформацію про місцевість, щоб побудувати високоякісну 3D-карту території, де плануються можливі посадки. Після цього дрони виробляють «оцінку посадкової діяльності» на даній місцевості.

На другому етапі починається посів – за допомогою стиснутого повітря дрони викидають капсули з невеликої пневматичної гармати, попередньо інкапсульовані живильним гідрогелем для забезпечення високої інтенсивності поглинання поживних речовин. Під дією тиску пневматична система розганяє капсули на старті і вони досягають потрібної глибини. 

У капсулі також можуть міститися калій, фосфор, азот та добрива, які вносяться на оптимальну глибину та дозволяють насінню рости швидше. 

Переваги послуги

Дане рішення покращує ефективність  двох методів: посадки вручну і доставки сухого насіння по повітрю.

  1. Висаджуючи пророщені насіння з використанням високоточних методів ведення сільського господарства,  збільшується ймовірність того, що дерево укорениться.
  2. Масштабована, автоматизована технологія значно знижує витрати і вимоги до робочої сили.
  3. Карти, складені за допомогою дронів, нададуть неоціненну допомогу в складанні схеми насаджень, плануванні ландшафту і допоможуть краще розрахувати час.