Дослідження та аналітика

Drone Agro Service – компанія, яка надає послуги для підвищення ефективності роботи аграріїв за допомогою безпілотних рішень – дронів

Моніторинг стану посівів

Контролюйте стан та захист своїх полів!

Одним з найбільш доступних та ефективних інструментів способів моніторингу посіву є застосування  дронів, які революційним чином змінюють вигляд сільського господарства.

Моніторинг стану посівів за допомогою дрона – головне джерело інформації про їх схожість, а також про наявність бур’янів, хвороб та інших проблем на полі. Моніторинг дозволяє своєчасно виявити відхилення в рості і розвитку рослин, визначити їх причини і прийняти оперативні управлінські рішення.

Моніторинг вирубки лісів

Безпілотні рішення задля збереження лісів!

Компанія Drone Agro Service впроважує інноваціні рішення у протидії зростаючій вирубці лісів розширивши моніторингові можливості уряду, громадянського суспільства та місцевих землевласників у реальному часі. 

Використання безпілотних рішень моніторингу за допомогою дрона, підсилить боротьбу  з ключовими проблемами вирубки лісів!

Моніторинг лісового господарства

Ефективні рішення задля збереження лісів!

Компанія Drone Agro Service займається впровадженням рішень моніторингу лісових господарств за допомогою дронів, які характеризуються  високою швидкістю та маневреністю, що забезпечується малою вагою самого апарату, а також точністю програмного забезпечення.

Безпілотні рішення дозволяють за короткий час забезпечити підприємства лісового господарства актуальною просторовою інформацією.