Геодезія

Drone Agro Service – компанія, яка надає послуги для підвищення ефективності роботи аграріїв за допомогою безпілотних рішень – дронів

Аерофотозйомка

Один із найпродуктивніших методів збору просторової інформації, основа для створення топографічних планів і карт, побудови тривимірних моделей рельєфу і місцевості.

Аерофотозйомка дає можливість отримати статичні зображення великої ділянки земної поверхні у вигляді аерофотознімка. 

Створення фотографічного плану водойми

Отримайте максимально точне відображення стану річкової мережі чи озера! 

Завдяки фотоплану можна виявити перекриття чи пересихання водних ресурсів вздовж водойми. Що дозволить вчасно виявити та усунути проблеми, які можуть призвести до посухи та втрати врожаю фермерськими господарствами.

Створення ортофотоплану

Ортофотоплан — фотографічний план місцевості певної земельної ділянки, отриманий шляхом аерофотозйомки.

Використання ортофотопланів, створених з допомогою дронів, суттєво допомагає в роботі будівельних та інженерних організацій, проведенню геодезичних робіт, та стане у нагоді геологам та екологам.

Обмір поля

Дистанційне сканування полів в поєднанні з наземними контрольними вимірами дозволяє проводити точний обмір розмірів, площ і висот полів з урахуванням спотворення факторів, таких як рельєф, опори ЛЕП, дороги та інші.

Дані обміру полів дозволяють уточнити кадастрові дані про полях і визначити точну кількість витрат на обробку полів.

Завдяки обміру полів ви закладете міцний фундамент для роботи з усім земельним банком і убезпечите себе від ризиків втрати посівних площ.